Domki

Nasze miejsce

nasze domki
Wybierz domek
Domek Rower
Domek Narty
Domek Leżak

Trzy domki
wypoczynkowe

Mieścimy się przy ul. Lwóweckiej w Świeradowie Zdroju – historycznej drodze prowadzącej do Czech (od granicy dzieli nas 5 km, 6 minut samochodem).

Tutaj, między lasem a łagodnym wzgórzem, stanęły nasze trzy domki – idealne miejsce do wypadów na rower lub narty, górskich wędrówek, pokonywania tras biegowych, wielokilometrowych spokojnych spacerów, leniwej lektury na leżaku lub słodkiej drzemki na hamaku. W sezonie jesiennym można również wybrać się na grzybobranie do pobliskiego lasu na wzgórze Zajęcznik.

Możesz również udać się powędkować nad położone 17 km od nas Jezioro Leśniańskie nieopodal słynnego Zamku Czocha lub skorzystać z innych atrakcji wodnych jak spływy kajakowe, rowery wodne i inne.

Jesteśmy na miejscu gotowi doradzić i pomóc w układaniu Waszych planów wypoczynkowych.
Nasze trzy domki mieszczą się na skraju łąki, a od lasu dzieli je zaledwie 12 metrów. Domki oddalone są od siebie o 10 metrów, prywatność zapewniają drewniane pergole zbudowane przy każdym z nich oraz regularnie dosadzane przez nas rośliny.

Wszystkie domki urządzone są w minimalistycznym stylu. Przestrzeń jest kompaktowa (30 m2 parter plus 20 m2 antresola), ale staraliśmy się wyposażyć je jak najlepiej.

Każdy z domków ma osobną zamykaną sypialnię na dole (łóżko podwójne) oraz dwie pół-otwarte sypialnie na antresoli (dwa łóżka pojedyncze plus łóżko podwójne). Dla Waszego komfortu okna
w sypialniach wyposażyliśmy w moskitiery oraz rolety zaciemniające.

Mały salon połączony jest z aneksem kuchennym.
Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową.
Za każdym domkiem znajduje się taras, przy którym możecie korzystać z przenośnego mini-grilla.
Na słonecznej łące przed każdym domkiem latem umieszczamy leżaki, a wokół domków znajdziecie zacienione zakątki z miejscami do siedzenia. Od strony tarasu możecie wylegiwać się na hamakach, które rozwieszamy między drzewami.

Przed domkami na łące mamy dużo miejsca do biegania i zabaw, siatkę do badmintona i siatkówki, piaskownicę, małą bramkę dla młodych piłkarzy, możemy też dodatkowo rozbić mały namiot.

Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, małą płytę indukcyjną, czajnik, przelewowy ekspres do kawy, niezbędne naczynia i sztućce.

W salonie znajdziecie półkę z książkami oraz zestaw gier planszowych dla dzieci i dorosłych.

Nie mamy klimatyzacji, ale dla Waszego komfortu zainstalowaliśmy w każdym domku mały ścienny rekuperator, aby zapewnić odpowiednią wymianę powietrza. Prosimy korzystać z tego urządzenia, szczególnie podczas przyrządzania posiłków.

Każdy domek latem doposażamy również w wentylatory chłodzące.

Jesteśmy
EKO

Na naszym terenie segregujemy śmieci, do Waszej dyspozycji są odpowiednie pojemniki. Wodę mamy z własnego ujęcia, ze studni głębinowej – nie musicie kupować napojów w plastikowych butelkach, wystarczy zabrać butelki wielorazowego użytku.

Ograniczamy ślad węglowy – nie mamy klimatyzacji, ręczniki są dostępne na życzenie gości.

W domkach korzystamy z obuwia zmiennego, nie chodzimy w butach.
Każdy domek przeznaczony jest dla 6 osób (w wyjątkowych sytuacjach możemy zorganizować dwie dostawki dla dzieci).

Dbamy o komfort gości

Nie przyjmujemy grup na wyjazdy integracyjne, ze względu na komfort gości nie wynajmujemy domków na wieczory kawalerskie / panieńskie, a w domkach obowiązuje zakaz palenia oraz organizacji głośnych imprez z dużą ilością alkoholu.

Domki wynajmujemy na minimum dwie doby, a w sezonie wakacyjnym i w trakcie ferii zimowych działamy w systemie tygodniowym (sobota – sobota).

Informacje na temat warunków najmu w święta i długie weekendy publikujemy na fb.

Ważne
Informacje

W cenie domku: pościel, ręczniki (na życzenie Gości), sprzątanie końcowe, prąd, wi-fi, niestrzeżone miejsce parkingowe.

Mieszkają z nami dwa przyjacielskie psy w wieku senioralnym oraz nieśmiały kocur, a domki położone są ok 10 metrów od siebie. Dlatego bardzo uprzejmie prosimy – zostawcie swoje czworonogi w domu, zarówno dla komfortu Waszych i naszych pupili oraz pozostałych gości.

Prosimy również nie dokarmiać naszych zwierząt oraz nie zapraszać ich do domków.

Bezpłatny parking niestrzeżony znajduje się tuż za wjazdem na teren ośrodka.